O tym jak dobrze zaplanować wakacje

Wyjeżdżając na urlop duża grupa podróżnych stara się pamiętać żeby przygotować informacje o pensjonacie oraz liniach lotniczych. Podobnie z dbałością przygotowują listę bagaży, żeby o niczym przez pośpiech nie zapomnieć. Często jednak obserwuję, że bagatelizują ważną sprawę – to znaczy kwestię zostawienia samochodu w okolicach lotniska, tak by pozostawał bezpieczny przez cały czas naszej nieobecności. Dlatego należy starannie wybrać parking strzeżony blisko portu lotniczego. Jasnym jest, że za każdym razem mamy opcję parkowania na miejscach parkingowych które oferuje samo lotnisko, lecz ich cena jest zazwyczaj istotnie wyższa, niż innych parkingów strzeżonych w okolicach.

Więcej: PrzyLotnisku.pl – wartościowe porady dla podróżnych

Na jakie rzeczy zwrócić uwagę

Jeszcze nim zdecydujemy który parking strzeżony wybierzemy, to należy wybrać cechy oferty, które są dla nas najważniejsze. Trzeba wiedzieć, że cena pozostawienia samochodu to nie najistotniejszy argument który należy brać pod uwagę. Z pewnością trzeba dowiedzieć się, czy parking jest dozorowany przez 24 godziny oraz czy ma monitoring. Wytrzymałe ogrodzenie i jasne naświetlenie nocą, czy też polisa ubezpieczeniowa w sprawdzonej firmie to także ważne zalety. Przewóz na terminal oraz odbieranie po powrocie bezpłatnie to często oferowana opcja, jednak nie na każdym parkingu, wiec również trzeba to weryfikować. Twarda powierzchnia parkingu nabiera znaczenia szczególnie gdy pada deszcz, bo chyba nikt nie chciałby wsiadać do samolotu w brudnych butach.

Beztroska na wakacjach

Wybór parkingu strzeżonego to sprawa przeważnie lekceważona, a przecież ma istotny wpływ na to czy nasz wypoczynek będzie udany. Przecież chyba nikt z nas nie chciałby dostać wiadomości, że jego pojazd został zniszczony lub co gorsze skradziony podczas wakacji. To może skutecznie zniszczyć dobry humor na resztę podróży.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Jakim sposobem dbać o samochód?

Ulubiony pojazd to kwestia najlepszego modelu oraz zadbania o auto. Bo są różne marki wozów oraz różne wyposażenia, ludzie mają duży wybór. Jeśli podobają się nam większe jesteśmy w stanie ...

Skutecznie chronimy pojazd

Auta osobowe są z pewnością ostoją światowej motoryzacji. Trzeba przyznać, że męski świat kręci się dookoła samochodów. Jakim sposobem najbardziej korzystanie z wozów opiera się na wygodzie prowadzenia go. Faceci ...

Czytaj To © 2020 - 2022

Ta strona do działania wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich używanie. Wszystkie ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w opcjach Twojej przeglądarki internetowej.

Rozumiem Opuść stronę