Czytaj To

Magiczne Lustro – idealna atrakcja na każdą imprezę

Magiczne lustro to oryginalna atrakcja, która doskonale sprawdza się na imprezach takich jak na przykład wesele czy chrzest święty. To urządzenie, które złożone jest z dużego interaktywnego ekranu otoczonego kolorowymi światłami, umożliwiające wykonywanie zdjęć w stylu selfie. Zainstalowane animacje oraz tła powodują, że świetna zabawa z użyciem fotolustra prawie nie ma końca. Zazwyczaj ma własną drukarkę, dzięki której wykonane zdjęcia można wydrukować od razu, a dodatkowo pamięć wewnętrzna urządzenia pozwala na nagranie ich przykładowo na pendrivie.

SPRAWDŹ: Magiczne Lustro Małopolska

Osoby wykonują usługi z wykorzystaniem Selfie Mirror przeważnie zapewniają dodatkowe atrakcje w postaci śmiesznych dodatków co powoduje, że rozrywka jest jeszcze lepsza. Z naszych doświadczeń wynika, że podczas korzystania z magicznego lustra doskonale bawią się tak młodzi, jak i starsi Goście. Poza przyjęciami rodzinnymi Selfie Mirro idealnie sprawdza się na eventach firmowych, w przedszkolach czy na przyjęciach dla dzieci. Mamy pewność, że Wasi Goście jeszcze przez długi czas będą wspominali zabawę przy fotolustrze.

Firma Weselne Atrakcje to jedna z tych w ofercie której znajdą Państwo Selfie Mirror w niespotykanie atrakcyjnej cenie, a ponadto atrakcje takie jak chociażby wytwornicę ciężkiego dymu, urządzenie do puszczania baniek oraz sporo innych ciekawych rozwiązań. Doświadczona obsługa zagwarantuje pomoc w czasie zabawy, dzięki czemu z możliwości jakie daje fotolustro będzie mógł bez problemów skorzystać każdy uczestnik imprezy.

<   Wstecz Dalej   >